Raithel, Johann

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 390 příspěvků vloženo, 2134 editováno a 3250 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Raithel, Johann

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Raithel Raithel
    Jméno:
    Given Name:
    Johann Johann
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Johann Raithel
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    diplomovaný inžinier Dipl.Ing.
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    11.03.1897 Mnichov /
    11.03.1897 Munich /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    29.01.1961 Hamburg /
    29.01.1961 Hamburg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Držiteľ Rytierskeho kríža. Recipient of Knights Cross.
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/139580#454030Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Raithel Raithel
    Jméno:
    Given Name:
    Johann Johann
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Johann Raithel
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    11.03.1916 Leutnant
    01.04.1925 Oberleutnant
    01.04.1931 Hauptmann
    01.12.1934 Major
    01.01.1937 Oberstleutnant
    01.04.1939 Oberst
    01.04.1942 Generálmajor
    01.01.1945 Generálporučík
    11.03.1916 Leutnant
    01.04.1925 Oberleutnant
    01.04.1931 Hauptmann
    01.12.1934 Major
    01.01.1937 Oberstleutnant
    01.04.1939 Oberst
    01.04.1942 Major General
    01.01.1945 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.08.1940-13.03.1942 Velitel : Bombardovací eskadra 77

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.08.1940-13.03.1942 Commander : 77th Bomber Wing

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    17.10.1941
    Rytířský kříž Železného kříže 1939
    Knight's Cross of the Iron Cross
    Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 1. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 1st Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 1. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 2. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 2nd Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 2. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/139580#454031Verze : 0
    MOD