Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 335 příspěvků vloženo, 1418 editováno a 319 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Gerhardt, Paul

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gerhardt Gerhardt
    Jméno:
    Given Name:
    Paul Paul
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Paul Gerhardt
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    20.04.1881 Ruhrort /
    20.04.1881 Ruhrort /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    12.10.1953 Berlín /
    12.10.1953 Berlin /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 311. pěší divize Commander of the 311th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/139992#455149Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gerhardt Gerhardt
    Jméno:
    Given Name:
    Paul Paul
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Paul Gerhardt
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.03.1901 poručík
    16.06.1910 nadporučík
    08.10.1914 kapitán
    01.04.1923 major
    01.01.1929 podplukovník
    01.10.1931 plukovník
    01.10.1937 Generálmajor
    01.02.1941 Generálporučík


    22.03.1901 Leutnant
    16.06.1910 Oberleutnant
    08.10.1914 Hauptmann
    01.04.1923 Major
    01.01.1929 Oberstleutnant
    01.10.1931 Oberst
    01.10.1937 Major General
    01.02.1941 Lieutenant General


    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    10.11.1939-01.08.1940 Velitel : 311. pěší divize

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    10.11.1939-01.08.1940 Commander : 311th Infantry Division

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/139992#455150Verze : 0
    MOD