Dennerlein, Max

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 32.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 647 příspěvků vloženo, 2909 editováno a 2331 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Dennerlein, Max

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Dennerlein Dennerlein
    Jméno:
    Given Name:
    Max Max
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Max Dennerlein
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    16.05.1885 Marktleuthen /
    16.05.1885 Marktleuthen /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    13.10.1957 Ortenburg /
    13.10.1957 Ortenburg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 290. pěší divize
    velitel: 335. pěší divize
    velitel: 326. pěší divize
    Commander of the 290th Infantry Division
    Commander of the 335th Infantry Division
    Commander of the 326th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    foto: http://goo.gl/wZBFI
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140203#455818Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Dennerlein Dennerlein
    Jméno:
    Given Name:
    Max Max
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Max Dennerlein
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    01.10.1908-03.07.1910 Dělostřelecká a ženijní škola
    01.10.1908-03.07.1910 Artillery and Engineer School
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    08.03.1907 poručík
    03.01.1917 nadporučík
    17.08.1916 kapitán
    01.02.1928 major
    01.10.1932 podplukovník
    01.10.1934 plukovník
    01.03.1938 Generálmajor
    01.03.1940 Generálporučík
    08.03.1907 Leutnant
    03.01.1917 Oberleutnant
    17.08.1916 Hauptmann
    01.02.1928 Major
    01.10.1932 Oberstleutnant
    01.10.1934 Oberst
    01.03.1938 Major General
    01.03.1940 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    20.11.1940-27.10.1942 Velitel : 335. pěší divize
    11.11.1942-08.05.1943 Velitel : 326. pěší divize
    01.06.1943-DD.01.1945 Velitel : Divize č. 433
    DD.01.1945-31.01.1945 Velitel : 433. náhradní divize (motorizovaná)
    20.11.1940-27.10.1942 Commander : 335th Infantry Division
    11.11.1942-08.05.1943 Commander : 326th Infantry Division
    01.06.1943-DD.01.1945 Commander : Division No. 433
    DD.01.1945-31.01.1945 Commander : 433rd Depot Division (motorized)
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140203#455819Verze : 0
    MOD