Krause, Fritz

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 625 příspěvků vloženo, 2665 editováno a 300 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Krause, Fritz

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Krause Krause
    Jméno:
    Given Name:
    Fritz Fritz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Fritz Krause
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    29.01.1895 Dahme /
    29.01.1895 Dahme /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    14.02.1975 Ingelheim /
    14.02.1975 Ingelheim /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 334. pěší divize Commander of the 334th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.oocities.org
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140746#456990Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Krause Krause
    Jméno:
    Given Name:
    Fritz Fritz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Fritz Krause
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    07.07.1914 poručík
    16.07.1914 nadporučík
    01.07.1925 kapitán
    01.05.1934 major
    01.10.1936 podplukovník
    01.06.1939 plukovník
    01.07.1942 Generálmajor
    07.07.1914 Leutnant
    16.07.1914 Oberleutnant
    01.07.1925 Hauptmann
    01.05.1934 Major
    01.10.1936 Oberstleutnant
    01.06.1939 Oberst
    01.07.1942 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    20.01.1941-15.12.1941 Velitel : Dělostřelecké velitelství 104
    15.12.1941-04.06.1942 Velitel : Dělostřelecké velitelství 142
    04.06.1942-01.09.1942 Velitel : Vyšší velitelství pobřežního dělostřelectva Řecko
    17.02.1943-13.03.1943 Velitel : 164. lehká africká divize
    25.09.1942-15.04.1943 Velitel : Vyšší dělostřelecké velitelství Afrika
    15.04.1943-DD.05.1943 Velitel : 334. pěší divize
    20.01.1941-15.12.1941 Commander : 104th Artillery Command
    15.12.1941-04.06.1942 Commander : 142nd Artillery Command
    04.06.1942-01.09.1942 Commander : Higher Coastal Artillery Command Greece
    25.09.1942-15.04.1943 Commander : Higher Artillery Command Africa
    17.02.1943-13.03.1943 Commander : 164th Light African Division
    15.04.1943-DD.05.1943 Commander : 334th Infantry Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    16.08.1942
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.oocities.org
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140746#456991Verze : 0
    MOD