Kunze, Wilhelm

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Kunze, Wilhelm

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kunze Kunze
    Jméno:
    Given Name:
    Wilhelm Wilhelm
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wilhelm Kunze
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    15.11.1894 Lipsko /
    15.11.1894 Leipzig /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    20.08.1960 Lipsko /
    20.08.1960 Leipzig /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 336. pěší divize Commander of the 336th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140759#457042Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kunze Kunze
    Jméno:
    Given Name:
    Wilhelm Wilhelm
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wilhelm Kunze
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    16.10.1914 poručík
    20.06.1918 nadporučík
    01.11.1927 kapitán
    01.11.1934 major
    01.08.1937 podplukovník
    01.06.1940 plukovník
    01.02.1943 Generálmajor
    16.10.1914 Leutnant
    20.06.1918 Oberleutnant
    01.11.1927 Hauptmann
    01.11.1934 Major
    01.08.1937 Oberstleutnant
    01.06.1940 Oberst
    01.02.1943 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    22.07.1943-08.12.1943 Velitel : 336. pěší divize
    22.07.1943-08.12.1943 Commander : 336th Infantry Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    26.12.1941
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140759#457044Verze : 0
    MOD