42. protiletadlová raketová brigáda [1994-1999]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 600 příspěvků vloženo, 2553 editováno a 285 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

42. protiletadlová raketová brigáda [1994-1999]

42nd Anti-Aircraft Missile Brigade

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    42. protiletadlová raketová brigáda 42nd Anti-Aircraft Missile Brigade
    Originální název:
    Original Name:
    42. protiletadlová raketová brigáda
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.01.1994
    Předchůdce:
    Predecessor:
    76. protiletadlová raketová brigáda 76th Anti-Aircraft Missile Brigade
    Datum zániku:
    Disbanded:
    31.12.1999
    Nástupce:
    Successor:
    44. protiletadlová raketová brigáda 44th Anti-Aircraft Missile Brigade
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.01.1994-30.06.1997 4. sbor protivzdušné obrany
    01.07.1997-31.12.1999 Velitelství vzdušných sil
    01.01.1994-30.06.1997 4. sbor protivzdušné obrany
    01.07.1997-31.12.1999 Air Force Command
    Dislokace:
    Deployed:
    01.01.1994-31.12.1999 Brno, ?

    Velitel:
    Commander:
    01.01.1994-31.12.1999 Jančík, Jiří (Plukovník)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    08.05.1999-31.12.1999 Tobrucká
    08.05.1999-31.12.1999 of Tobruk
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://armada.vojenstvi.cz/povalecna/utvary/8.htm
    www.fortifikace.net
    http://forum.presscont.eu/viewtopic.php?f=81&t=296
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140777#457502Verze : 0
    MOD