41. protiletadlová raketová brigáda [1994-1999]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 479 příspěvků vloženo, 1824 editováno a 278 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

41. protiletadlová raketová brigáda [1994-1999]

41st Anti-Aircraft Missile Brigade

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    41. protiletadlová raketová brigáda 41st Anti-Aircraft Missile Brigade
    Originální název:
    Original Name:
    41. protiletadlová raketová brigáda
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.01.1994
    Předchůdce:
    Predecessor:
    71. protiletadlová raketová brigáda 71st Anti-Aircraft Missile Brigade
    Datum zániku:
    Disbanded:
    31.12.1999
    Nástupce:
    Successor:
    44. protiletadlová raketová brigáda 44th Anti-Aircraft Missile Brigade
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.01.1994-30.06.1997 4. sbor protivzdušné obrany
    01.07.1997-31.12.1999 Velitelství vzdušných sil
    01.01.1994-30.06.1997 4th Air Defence Corps
    01.07.1997-31.12.1999 Air Force Command
    Dislokace:
    Deployed:
    01.01.1994-31.12.1999 Drnov, ?

    Velitel:
    Commander:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Čuma, Jiří (Plukovník)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.fortifikace.net
    http://armada.vojenstvi.cz/povalecna/utvary/8.htm
    forum.presscont.eu
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140783#457500Verze : 0
    MOD