Hinghofer, Walter

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.400,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Hinghofer, Walter

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hinghofer Hinghofer
    Jméno:
    Given Name:
    Walter Walter
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Walter Hinghofer
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Dr. Dr.
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    19.05.1885 Herinannstadt /
    19.05.1885 Herinannstadt /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    17.02.1951 Vídeň /
    17.02.1951 Vienna /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 342. pěší divize
    velitel: 717. pěší divize
    Commander of the 342nd Infantry Division
    Commander of the 717th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140903#457391Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hinghofer Hinghofer
    Jméno:
    Given Name:
    Walter Walter
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Walter Hinghofer
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.11.1909 poručík
    01.08.1914 nadporučík
    01.05.1917 kapitán
    01.03.1923 štábní kapitán
    19.01.1928 major
    24.01.1930 podplukovník
    23.09.1933 plukovník
    01.06.1939 Generálmajor
    01.07.1941 Generálporučík
    01.11.1909 Leutnant
    01.08.1914 Oberleutnant
    01.05.1917 Hauptmann
    01.03.1923 Stabshauptmann
    19.01.1928 Major
    24.01.1930 Oberstleutnant
    23.09.1933 Oberst
    01.06.1939 Major General
    01.07.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    02.07.1941-01.11.1941 Velitel : 342. pěší divize
    01.11.1941-01.10.1942 Velitel : 717. pěší divize
    02.07.1941-01.11.1941 Commander : 342nd Infantry Division
    01.11.1941-01.10.1942 Commander : 717th Infantry Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140903#457392Verze : 0
    MOD