Kruse, Hermann

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 640 příspěvků vloženo, 2529 editováno a 346 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kruse, Hermann

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kruse Kruse
    Jméno:
    Given Name:
    Hermann Hermann
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hermann Kruse
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    16.09.1887 Germersheim /
    16.09.1887 Germersheim /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    13.09.1962 Ludwigsburg /
    13.09.1962 Ludwigsburg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 343. pěší divize Commander of the 343rd Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140909#457421Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kruse Kruse
    Jméno:
    Given Name:
    Hermann Hermann
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hermann Kruse
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    01.03.1917-28.01.1918 Válečná škola Mnichov
    01.03.1917-28.01.1918 War-School Munich
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    07.03.1909 poručík
    13.08.1917 nadporučík
    01.10.1919 nadporučík (policie)
    01.06.1923 kapitán (policie)
    01.08.1934 major (policie)
    15.10.1935 podplukovník
    01.03.1937 plukovník
    01.02.1941 Generálmajor
    07.03.1909 Leutnant
    13.08.1917 Oberleutnant
    01.10.1919 Oberleutnant der Polizei
    01.06.1923 Hauptmann der Polizei
    01.08.1934 Major der Polizei
    15.10.1935 Oberstleutnant des Heeres
    01.03.1937 Oberst
    01.02.1941 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    18.01.1941-15.01.1942 Velitel : Dělostřelecké velitelství 147
    15.06.1942-DD.06.1943 Velitel : Dělostřelecké velitelství 118
    25.08.1943-01.02.1944 Velitel : 343. pěší divize
    DD.07.1944-DD.07.1944 Velitel : Hlavní polní velitelství 225
    DD.04.1945-08.05.1945 Velitel : Divize ke zvláštnímu použití 601
    18.01.1941-15.01.1942 Commander : 147th Artillery Command
    15.06.1942-DD.06.1943 Commander : 118th Artillery Command
    25.08.1943-01.02.1944 Commander : 343rd Infantry Division
    DD.07.1944-DD.07.1944 Commander : 225th High Field Command
    DD.04.1945-08.05.1945 Commander : 601st Special Purpose Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140909#457422Verze : 0
    MOD