Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 369 příspěvků vloženo, 1717 editováno a 323 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Böttger, Karl

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Böttger Boettger
    Jméno:
    Given Name:
    Karl Karl
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Karl Böttger
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    15.11.1891 Bad Frankenhausen /
    15.11.1891 Bad Frankenhausen /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    11.07.1965 Bremen /
    11.07.1965 Bremen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 221. zajišťovací divize Commander of the 221st Security Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140945#457520Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Böttger Boettger
    Jméno:
    Given Name:
    Karl Karl
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Karl Böttger
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1911 poručík
    21.10.1915 nadporučík
    01.04.1921 kapitán
    01.10.1931 major
    01.10.1934 podplukovník
    01.04.1937 plukovník
    01.04.1941 Generálmajor
    18.08.1911 Leutnant
    21.10.1915 Oberleutnant
    01.04.1921 Hauptmann
    01.10.1931 Major
    01.10.1934 Oberstleutnant
    01.04.1937 Oberst
    01.04.1941 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.08.1943-05.09.1943 Velitel : 221. zajišťovací divize

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.08.1943-05.09.1943 Commander : 221st Security Division

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140945#457521Verze : 0
    MOD