Schwerin, Bogislav von

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 619 příspěvků vloženo, 2654 editováno a 298 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schwerin, Bogislav von

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Schwerin von Schwerin
    Jméno:
    Given Name:
    Bogislav Bogislav
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Bogislav Axel Karl Ulrich Graf von Schwerin
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    Hrabě Earl
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    19.10.1892 Berlin /
    19.10.1892 Berlin /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    17.09.1944 Timnitsu /
    17.09.1944 Timnitsu /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 221. zajišťovací divize Commander of the 221st Security Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    padl v boji Killed-in-Action
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140947#457525Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Schwerin von Schwerin
    Jméno:
    Given Name:
    Bogislav Bogislav
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Bogislav Axel Karl Ulrich Graf von Schwerin
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    02.09.1914 poručík
    01.04.1924 nadporučík
    01.02.1929 kapitán
    01.06.1933 major
    01.02.1938 podplukovník
    01.04.1940 plukovník
    01.10.1943 Generálmajor
    01.09.1944 Generálporučík (in memoriam)
    02.09.1914 Leutnant
    01.04.1924 Oberleutnant
    01.02.1929 Hauptmann
    01.06.1933 Major
    01.02.1938 Oberstleutnant
    01.04.1940 Oberst
    01.10.1943 Major General
    01.09.1944 Lieutenant General (in memoriam)
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.01.1944-20.02.1944 Velitel : Divize ke zvláštnímu použití 442
    DD.03.1944-28.07.1944 Velitel : 221. zajišťovací divize
    DD.11.1943-17.09.1944 Velitel : 207. zajišťovací divize
    DD.11.1943-17.09.1944 Commander : 207th Security Division
    01.01.1944-20.02.1944 Commander : 442nd Special Purpose Division
    DD.03.1944-28.07.1944 Commander : 221st Security Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    07.09.1943
    - Německý kříž stříbrný
    German Cross Silver
    Deutsche Kreuz in Silber
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140947#457526Verze : 0
    MOD