Krantz, Rudolf

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 545 příspěvků vloženo, 2148 editováno a 298 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Krantz, Rudolf

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Krantz Krantz
    Jméno:
    Given Name:
    Rudolf Rudolf
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Rudolf Krantz
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    16.01.1874 Bautzen /
    16.01.1874 Bautzen /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    22.10.1941 Drážďany /
    22.10.1941 Dresden /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 454. zajišťovací divize Commander of the 454th Security Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140951#457537Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Krantz Krantz
    Jméno:
    Given Name:
    Rudolf Rudolf
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Rudolf Krantz
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    21.06.1892 poručík
    26.03.1899 nadporučík
    25.07.1905 kapitán
    20.04.1914 major
    30.01.1920 podplukovník
    01.04.1923 plukovník
    01.01.1928 Generálmajor
    01.02.1941 Generálporučík
    21.06.1892 Leutnant
    26.03.1899 Oberleutnant
    25.07.1905 Hauptmann
    20.04.1914 Major
    30.01.1920 Oberstleutnant
    01.04.1923 Oberst
    01.01.1928 Major General
    01.02.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.06.1940-19.03.1941 Velitel : Divizní velitelství ke zvláštnímu použití 454
    19.03.1941-29.09.1941 Velitel : 454. zajišťovací divize
    01.06.1940-19.03.1941 Commander : 454th Special Purpose Division Command
    19.03.1941-29.09.1941 Commander : 454th Security Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140951#457538Verze : 0
    MOD