Nedtwig, Johannes

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 448 příspěvků vloženo, 1256 editováno a 419 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Nedtwig, Johannes

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Nedtwig Nedtwig
    Jméno:
    Given Name:
    Johannes Johannes
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Johannes Nedtwig
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    07.01.1894 Gramenz /
    07.01.1894 Gramenz /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    19.11.1963 Langenberg /
    19.11.1963 Langenberg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 454. zajišťovací divize Commander of the 454th Security Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    foto: http://goo.gl/66h4m
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140952#457539Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Nedtwig Nedtwig
    Jméno:
    Given Name:
    Johannes Johannes
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Johannes Nedtwig
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.01.1916 poručík
    01.11.1923 nadporučík
    01.09.1928 kapitán
    DD.MM.RRRR major
    01.01.1938 podplukovník
    01.02.1940 plukovník
    DD.MM.RRRR Generálmajor
    18.01.1916 Leutnant
    01.11.1923 Oberleutnant
    01.09.1928 Hauptmann
    DD.MM.RRRR Major
    01.01.1938 Oberstleutnant
    01.02.1940 Oberst
    DD.MM.RRRR Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    10.11.1938-14.05.1940 Velitel : Tankový pluk 1
    01.02.1943-20.06.1943 Velitel : 5. tanková divize
    08.07.1943-DD.09.1943 Velitel : 156. záložní divize
    01.05.1944-05.08.1944 Velitel : 454. zajišťovací divize
    DD.MM.RRRR-26.08.1940 Velitel : Tankový pluk 1
    10.11.1938-14.05.1940 Commander : 1st Tank Regiment
    01.02.1943-20.06.1943 Commander : 5th Tank Division
    08.07.1943-DD.09.1943 Commander : 156th Reserve Division
    01.05.1944-05.08.1944 Commander : 454th Security Division
    DD.MM.RRRR-26.08.1940 Commander : 1st Tank Regiment
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140952#457540Verze : 0
    MOD