Göldner, Paul

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 520 příspěvků vloženo, 1971 editováno a 316 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Göldner, Paul

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Göldner Göldner
    Jméno:
    Given Name:
    Paul Paul
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Paul Göldner
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    03.09.1875 Erfurt /
    03.09.1875 Erfurt /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    13.12.1945 Teltow /
    13.12.1945 Teltow /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 351. pěší divize Commander of the 351st Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    zemřel v americkém zajateckém táboře died in US prison camp
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    reocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140970#457577Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Göldner Göldner
    Jméno:
    Given Name:
    Paul Paul
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Paul Göldner
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.01.1899 poručík
    20.07.1904 nadporučík
    22.03.1910 kapitán
    22.03.1915 major
    01.10.1920 podplukovník
    01.03.1924 plukovník
    01.03.1928 Generálmajor
    01.02.1941 Generálporučík
    01.01.1899 Leutnant
    20.07.1904 Oberleutnant
    22.03.1910 Hauptmann
    22.03.1915 Major
    01.10.1920 Oberstleutnant
    01.03.1924 Oberst
    01.03.1928 Major General
    01.02.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    10.03.1940-01.05.1940 Velitel : 351. pěší divize
    10.01.1943-10.03.1940 Velitel : Hlavní polní velitelství 587
    10.03.1940-01.05.1940 Commander : 351st Infantry Division
    10.01.1943-10.03.1940 Commander : 587th High Field Command
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    reocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140970#457578Verze : 0
    MOD