Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 310 příspěvků vloženo, 1381 editováno a 271 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Molo, Alois Josef von

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Molo von Molo
    Jméno:
    Given Name:
    Alois Josef Alois Josef
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Alois Josef Ritter von Molo
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    Rytíř (Ritter) Knight (Ritter)
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    13.02.1881 Schrobenhausen /
    13.02.1881 Schrobenhausen /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1943 Stuttgart /
    DD.MM.1943 Stuttgart /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 444. pěší divize Commander of the 444th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140987#457604Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Molo von Molo
    Jméno:
    Given Name:
    Alois Josef Alois Josef
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Alois Josef Ritter von Molo
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.04.1929 podplukovník
    01.02.1932 plukovník
    01.04.1940 Generálmajor
    01.07.1942 Generálporučík
    01.04.1929 Oberstleutnant
    01.02.1932 Oberst
    01.04.1940 Major General
    01.07.1942 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    25.10.1939-15.03.1941 Velitel : Divizní štáb ke zvláštnímu použití 444
    15.03.1941-01.04.1941 Velitel : 444. zajišťovací divize

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    25.10.1939-15.03.1941 Commander : 444th Special Purpose Division Staff
    15.03.1941-01.04.1941 Commander : 444th Security Division

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/140987#457605Verze : 0
    MOD