Mikulicz, Adalbert

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 378 příspěvků vloženo, 1228 editováno a 421 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Mikulicz, Adalbert

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Mikulicz Mikulicz
    Jméno:
    Given Name:
    Adalbert Adalbert
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Adalbert Mikulicz
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    24.12.1888 Czernowitz /
    24.12.1888 Czernowitz /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1958 Vídeň
    DD.MM.1958 Vienna
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 444. zajišťovací divize Commander of the 444th Security Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    foto: http://goo.gl/6ynne
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141007#457625Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Mikulicz Mikulicz
    Jméno:
    Given Name:
    Adalbert Adalbert
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Adalbert Mikulicz
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.12.1934 podplukovník (Bundesheer)
    01.02.1939 plukovník
    01.09.1941 Generálmajor
    01.02.1943 Generálporučík
    18.12.1934 Oberstleutnant (Bundesheer)
    01.02.1939 Oberst
    01.09.1941 Major General
    01.02.1943 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    04.03.1942-14.10.1943 Velitel : 444. zajišťovací divize
    01.01.1944-08.05.1945 Velitel : Divize ke zvláštnímu použití 417
    04.03.1942-14.10.1943 Commander : 444th Security Division
    01.01.1944-08.05.1945 Commander : 417th Special Purpose Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    24.07.1943
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    foto: http://goo.gl/6ynne
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141007#457628Verze : 0
    MOD