Ditfurth, Wolfgang von

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 411 příspěvků vloženo, 1477 editováno a 289 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Ditfurth, Wolfgang von

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Ditfurth von Ditfurth
    Jméno:
    Given Name:
    Wolfgang Wolfgang
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wolfgang von Ditfurth
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    28.02.1879 Berlín /
    28.02.1879 Berlin /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    03.02.1946 Riga /
    03.02.1946 Riga /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 403. zajišťovací divize Commander of the 403rd Security Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    odsouzen k smrti v Rize, týž den oběšen Sentenced to Death in Riga and hanged the same day
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    reocities.com
    foto: http://goo.gl/puCCh
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141031#457654Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Ditfurth von Ditfurth
    Jméno:
    Given Name:
    Wolfgang Wolfgang
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wolfgang von Ditfurth
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.01.1900 poručík
    18.10.1909 nadporučík
    01.10.1913 kapitán
    01.05.1922 major
    01.02.1928 podplukovník
    01.02.1931 plukovník
    01.04.1939 Generálmajor
    01.10.1941 Generálporučík
    27.01.1900 Leutnant
    18.10.1909 Oberleutnant
    01.10.1913 Hauptmann
    01.05.1922 Major
    01.02.1928 Oberstleutnant
    01.02.1931 Oberst
    01.04.1939 Major General
    01.10.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    25.10.1939-15.03.1941 Velitel : Divize ke zvláštnímu použití 403
    15.03.1941-15.05.1942 Velitel : 403. zajišťovací divize
    25.10.1939-15.03.1941 Commander : 403rd Special Purpose Division
    15.03.1941-15.05.1942 Commander : 403rd Security Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    reocities.com
    foto: http://goo.gl/puCCh
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141031#457655Verze : 0
    MOD