Hähnle, Hermann

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 600 příspěvků vloženo, 2553 editováno a 285 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hähnle, Hermann

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hähnle Hähnle
    Jméno:
    Given Name:
    Hermann Hermann
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hermann Hähnle
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    11.02.1896 Münsingen /
    11.02.1896 Münsingen /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    10.09.1966 Ravensburg /
    10.09.1966 Ravensburg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 367. pěší divize Commander of the 367th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    foto: http://goo.gl/FYG9X
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141095#457756Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hähnle Hähnle
    Jméno:
    Given Name:
    Hermann Hermann
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hermann Hähnle
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR poručík
    01.02.1923 nadporučík
    01.02.1928 kapitán
    01.01.1935 major
    01.10.1937 podplukovník
    01.09.1940 plukovník
    01.03.1944 Generálmajor
    01.03.1945 Generálporučík
    DD.MM.RRRR Leutnant
    01.02.1923 Oberleutnant
    01.02.1928 Hauptmann
    01.01.1935 Major
    01.10.1937 Oberstleutnant
    01.09.1940 Oberst
    01.03.1944 Major General
    01.03.1945 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    23.02.1942-30.07.1944 Velitel : Dělostřelecké velitelství 112
    23.02.1942-30.07.1944 Commander : 112th Artillery Command
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    06.05.1942
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    foto: http://goo.gl/FYG9X
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141095#457757Verze : 0
    MOD