Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 393 příspěvků vloženo, 1621 editováno a 334 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Klepp, Ernst

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Klepp Klepp
    Jméno:
    Given Name:
    Ernst Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ernst Klepp
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Dr.jur. Dr.jur.
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    24.12.1889 Bratislava /
    24.12.1889 Pressburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    18.08.1958 Graz
    18.08.1958 Graz
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 370. pěší divize
    velitel: 133. pevnostní divize
    velitel: 702. pěší divize
    Commander of the 370th Infantry Division
    Commander of the 133rd Fortress Division
    Commander of the 702nd Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    foto: http://goo.gl/s69o0
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141107#457815Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Klepp Klepp
    Jméno:
    Given Name:
    Ernst Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ernst Klepp
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1910 poručík
    01.08.1914 nadporučík
    01.05.1917 kapitán
    19.01.1926 major
    10.02.1931 podplukovník
    16.05.1934 plukovník
    01.04.1942 Generálmajor
    01.04.1944 Generálporučík
    18.08.1910 Leutnant
    01.08.1914 Oberleutnant
    01.05.1917 Hauptmann
    19.01.1926 Major
    10.02.1931 Oberstleutnant
    16.05.1934 Oberst
    01.04.1942 Major General
    01.04.1944 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    20.11.1943-24.01.1944 Velitel : 4. polní divize (L)
    15.03.1944-09.10.1944 Velitel : 133. pevnostní divize
    11.02.1945-08.05.1945 Velitel : 702. pěší divize

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    20.11.1943-24.01.1944 Commander : 4th Field Division (L)
    15.03.1944-09.10.1944 Commander : 133rd Fortress Division
    11.02.1945-08.05.1945 Commander : 702nd Infantry Division

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    30.10.1941
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    DD.MM.RRRR
    Medaile za zimní bitvu na východě 1941-42
    Eastern Front Medal 1941-42
    Medaille Winterschlacht im Osten 1941-42
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141107#457819Verze : 0
    MOD