Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 389 příspěvků vloženo, 1574 editováno a 324 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Gravenstein, Hans

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gravenstein Gravenstein
    Jméno:
    Given Name:
    Hans Hans
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans Gravenstein
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    16.07.1890 Berlín /
    16.07.1890 Berlin /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    03.05.1947 Bělehrad /
    03.05.1947 Beograd /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 373. (chorvatská) pěší divize Commander of the 373rd Croatian Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    odsouzen jugoslávským soudem k smrti a popraven Sentenced to death by a Yugoslav Court and executed
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141137#457881Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gravenstein Gravenstein
    Jméno:
    Given Name:
    Hans Hans
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans Gravenstein
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    19.08.1909 poručík
    24.07.1915 nadporučík
    01.05.1934 kapitán
    01.07.1936 major
    01.03.1938 podplukovník
    01.03.1941 plukovník
    01.01.1945 Generálmajor
    19.08.1909 Leutnant
    24.07.1915 Oberleutnant
    01.05.1934 Hauptmann
    01.07.1936 Major
    01.03.1938 Oberstleutnant
    01.03.1941 Oberst
    01.01.1945 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.09.1943-20.10.1944 Velitel : Dělostřelecké velitelství 415

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.09.1943-20.10.1944 Commander : 415th Artillery Command

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141137#457882Verze : 0
    MOD