Kiliani, Emmanuel von

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 32.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 664 příspěvků vloženo, 3039 editováno a 2364 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kiliani, Emmanuel von

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Kiliani von Kiliani
    Jméno:
    Given Name:
    Emmanuel Emmanuel
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Emmanuel von Kiliani
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    05.10.1898 Mnichov /
    05.10.1898 Munich /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    22.11.1974
    22.11.1974
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 1. lyžařská divize
    velitel: 320. divize lidových granátníků
    Commander of the 1st Ski Division
    Commander of the 320th Volksgrenadier Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141158#457925Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Kiliani von Kiliani
    Jméno:
    Given Name:
    Emmanuel Emmanuel
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Emmanuel von Kiliani
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    15.10.1917 poručík
    01.09.1920 poručík (policie)
    01.07.1924 nadporučík (policie)
    01.10.1931 kapitán (policie)
    15.10.1935 kapitán
    01.10.1936 major
    01.04.1940 podplukovník
    01.12.1941 plukovník
    20.04.1945 Generálmajor
    15.10.1917 Leutnant
    01.09.1920 Leutnant der Polizei
    01.07.1924 Oberleutnant der Polizei
    01.10.1931 Hauptmann der Polizei
    15.10.1935 Hauptmann des Heeres
    01.10.1936 Major
    01.04.1940 Oberstleutnant
    01.12.1941 Oberst
    20.04.1945 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    DD.10.1944-DD.10.1944 Velitel : 3. divize tankových granátníků
    15.11.1944-08.12.1944 Velitel : 1. lyžařská divize
    16.01.1945-18.02.1945 Velitel : 545. divize lidových granátníků
    19.02.1945-08.05.1945 Velitel : 320. divize lidových granátníků
    DD.10.1944-DD.10.1944 Commander : 3rd Tank Grenadier Division
    15.11.1944-08.12.1944 Commander : 1st Ski Division
    16.01.1945-18.02.1945 Commander : 545th People\'s Grenadier Division
    19.02.1945-08.05.1945 Commander : 320th People\'s Grenadier Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    02.01.1942
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141158#457930Verze : 0
    MOD