Hoffmann, Kurt

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 488 příspěvků vloženo, 1847 editováno a 283 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hoffmann, Kurt

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hoffmann Hoffmann
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Hoffmann
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    29.06.1890 Görlitz /
    29.06.1890 Görlitz /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    15.01.1981 Stuttgart /
    15.01.1981 Stuttgart /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 384. pěší divize
    velitel: 715. pěší divize
    Commander of the 384th Infantry Division
    Commander of the 715th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.oocities.org
    foto: http://goo.gl/6sbSk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141273#458112Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hoffmann Hoffmann
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Hoffmann
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.08.1910 poručík
    27.01.1916 nadporučík
    01.04.1922 kapitán
    01.12.1932 major
    01.07.1935 podplukovník
    01.01.1938 plukovník
    01.02.1942 Generálmajor
    01.07.1943 Generálporučík
    22.08.1910 Leutnant
    27.01.1916 Oberleutnant
    01.04.1922 Hauptmann
    01.12.1932 Major
    01.07.1935 Oberstleutnant
    01.01.1938 Oberst
    01.02.1942 Major General
    01.07.1943 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    15.07.1942-05.01.1944 Velitel : 715. pěší divize
    01.03.1944-08.05.1945 Velitel : Divize č. 465
    15.07.1942-05.01.1944 Commander : 715th Infantry Division
    01.03.1944-08.05.1945 Commander : Division No. 465
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.oocities.org
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141273#458114Verze : 0
    MOD