Kerekeš, Gabriel

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 479 příspěvků vloženo, 1824 editováno a 278 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kerekeš, Gabriel

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kerekeš Kerekeš
    Jméno:
    Given Name:
    Gabriel Gabriel
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Gabriel Kerekeš
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    podplukovník Lieutenant Colonel
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    Ing. M.Sc.
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:


    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    veliteľ slovenskej jednotky v misii KFOR (2006)
    náčelník štábu 1. mechanizovanej brigády (2006-2007)
    zástupca veliteľa operácií, Hlavné veliteľstvo misie ISAF (2010)
    -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.mil.sk
    www.mosr.sk
    www.militaryphotos.net
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141323#458224Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kerekeš Kerekeš
    Jméno:
    Given Name:
    Gabriel Gabriel
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Gabriel Kerekeš
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.04.2005-17.01.2006 Velitel : Raketometný oddíl
    01.10.2006-DD.MM.2007 Náčelník štábu : 1. mechanizovaná brigáda
    01.04.2005-17.01.2006 Commander : Rocket Launcher Battalion
    01.10.2006-DD.MM.2007 Chief of Staff : 1st Mechanized Brigade
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.mil.sk
    www.mosr.sk
    www.militaryphotos.net
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141323#498274Verze : 0
    MOD