Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 392 příspěvků vloženo, 1611 editováno a 333 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Eberth, Anton

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Eberth Eberth
    Jméno:
    Given Name:
    Anton Anton
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Anton Eberth
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    01.03.1888 Bamberg /
    01.03.1888 Bamberg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    05.09.1955 Voikovo /
    05.09.1955 Voikovo /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 201. zajišťovací divize Commander of the 201st Security Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    zemřel v sovětském zajateckém táboře died in Soviet prison camp
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141342#458269Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Eberth Eberth
    Jméno:
    Given Name:
    Anton Anton
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Anton Eberth
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.10.1921 poručík
    01.02.1925 nadporučík
    01.05.1929 kapitán
    01.08.1935 major
    01.04.1938 podplukovník
    01.04.1941 plukovník
    30.01.1945 Generálmajor
    01.10.1921 Leutnant
    01.02.1925 Oberleutnant
    01.05.1929 Hauptmann
    01.08.1935 Major
    01.04.1938 Oberstleutnant
    01.04.1941 Oberst
    30.01.1945 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    20.10.1944-??.01.1945 Velitel : 201. zajišťovací divize
    20.01.1945-08.05.1945 Velitel : Divizní štáb ke zvláštnímu použití 300

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    20.10.1944-??.01.1945 Commander : 201st Security Division
    20.01.1945-08.05.1945 Commander : 300th Special Purpose Division Staff

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    07.03.1942
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141342#458270Verze : 0
    MOD