Scultetus, Bruno

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 390 příspěvků vloženo, 1061 editováno a 429 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Scultetus, Bruno

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Scultetus Scultetus
    Jméno:
    Given Name:
    Bruno Bruno
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Bruno Scultetus
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    06.11.1879 Coburg /
    06.11.1879 Coburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1956 Baden-Baden /
    DD.MM.1956 Baden-Baden /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 281. zajišťovací divize Commander of the 281st Security Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141362#458322Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Scultetus Scultetus
    Jméno:
    Given Name:
    Bruno Bruno
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Bruno Scultetus
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1899 poručík
    17.09.1909 nadporučík
    01.10.1913 kapitán
    18.04.1918 major
    DD.MM.RRRR podplukovník
    DD.MM.RRRR plukovník
    01.12.1941 Generálmajor
    18.08.1899 Leutnant
    17.09.1909 Oberleutnant
    01.10.1913 Hauptmann
    18.04.1918 Major
    DD.MM.RRRR Oberstleutnant
    DD.MM.RRRR Oberst
    01.12.1941 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    DD.12.1942-10.05.1943 Velitel : 281. zajišťovací divize
    DD.12.1942-10.05.1943 Commander : 281st Security Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141362#458323Verze : 0
    MOD