Becker, Franz

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 600 příspěvků vloženo, 2553 editováno a 285 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Becker, Franz

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Becker Becker
    Jméno:
    Given Name:
    Franz Franz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Franz Becker
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    28.04.1893 Altdamm /
    28.04.1893 Altdamm /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    11.03.1976 Kolín nad Rýnem /
    11.03.1976 Köln am Rhein /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 605 Commander of the 605th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141389#458390Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Becker Becker
    Jméno:
    Given Name:
    Franz Franz
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Franz Becker
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1913 poručík
    05.10.1916 nadporučík
    01.12.1923 kapitán
    01.10.1933 major
    01.04.1936 podplukovník
    01.01.1939 plukovník
    01.04.1942 Generálmajor
    18.08.1913 Leutnant
    05.10.1916 Oberleutnant
    01.12.1923 Hauptmann
    01.10.1933 Major
    01.04.1936 Oberstleutnant
    01.01.1939 Oberst
    01.04.1942 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    05.10.1940-13.01.1942 Velitel : Pěší pluk 3
    23.02.1945-DD.03.1945 Velitel : Divize ke zvláštnímu použití 605
    05.10.1940-13.01.1942 Commander : 3rd Infantry Regiment
    23.02.1945-DD.03.1945 Commander : 605th Special Purpose Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141389#458391Verze : 0
    MOD