Schröder-Zollinger, Otto

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 546 příspěvků vloženo, 2148 editováno a 298 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schröder-Zollinger, Otto

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schröder-Zollinger Schroeder-Zollinger
    Jméno:
    Given Name:
    Otto Otto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto Schröder-Zollinger
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    25.08.1899 Brumana /
    25.08.1899 Brumana /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    16.11.1980 Schmalenbek /
    16.11.1980 Schmalenbek /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Grosse Kampffliegerschule (See) 5 Commander of the Combat Flying School 5
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.specialcamp11.fsnet.co.uk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141414#458446Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schröder-Zollinger Schroeder-Zollinger
    Jméno:
    Given Name:
    Otto Otto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto Schröder-Zollinger
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.01.1921 námořní poručík
    01.04.1925 námořní nadporučík
    01.01.1932 kapitánporučík
    01.10.1933 kapitán
    01.07.1935 major
    01.10.1937 podplukovník
    01.04.1940 plukovník
    01.03.1945 Generálmajor
    01.01.1921 Leutnant zur See
    01.04.1925 Oberleutnant zur See
    01.01.1932 Kapitänleutnant
    01.10.1933 Hauptmann
    01.07.1935 Major
    01.10.1937 Oberstleutnant
    01.04.1940 Oberst
    01.03.1945 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.specialcamp11.fsnet.co.uk
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141414#458447Verze : 0
    MOD