Boltze, Arthur

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 488 příspěvků vloženo, 1847 editováno a 283 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Boltze, Arthur

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Boltze Boltze
    Jméno:
    Given Name:
    Arthur Arthur
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Arthur Boltze
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    18.03.1878 Hohstedt /
    18.03.1878 Hohstedt /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    07.11.1954 Jugenheim /
    07.11.1954 Jugenheim /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 154 Commander of the 154th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141418#458462Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Boltze Boltze
    Jméno:
    Given Name:
    Arthur Arthur
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Arthur Boltze
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    20.08.1898 poručík
    20.04.1906 nadporučík
    01.10.1912 kapitán
    18.04.1918 major
    01.02.1927 podplukovník
    01.02.1930 plukovník
    01.02.1933 Generálmajor
    01.02.1941 Generálporučík
    20.08.1898 Leutnant
    20.04.1906 Oberleutnant
    01.10.1912 Hauptmann
    18.04.1918 Major
    01.02.1927 Oberstleutnant
    01.02.1930 Oberst
    01.02.1933 Major General
    01.02.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    27.12.1939-31.05.1942 Velitel : Divize č. 154
    27.12.1939-31.05.1942 Commander : Division No. 154
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141418#458463Verze : 0
    MOD