Tscherning, Otto

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 412 příspěvků vloženo, 1154 editováno a 456 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Tscherning, Otto

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Tscherning Tscherning
    Jméno:
    Given Name:
    Otto Otto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto Tscherning
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    04.09.1881 Kleinhohenheim /
    04.09.1881 Kleinhohenheim /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    15.02.1955 Bad Boll /
    15.02.1955 Bad Boll /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: divize č. 155
    velitel: divize č. 405
    Commander of the 155th Division
    Commander of the 405th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    foto: http://goo.gl/ZmBWl
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141419#458464Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Tscherning Tscherning
    Jméno:
    Given Name:
    Otto Otto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto Tscherning
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.10.1900 poručík
    18.10.1909 nadporučík
    20.11.1913 kapitán
    01.09.1922 major
    01.04.1928 podplukovník
    01.02.1931 plukovník
    01.10.1933 Generálmajor
    01.08.1935 Generálporučík
    18.10.1900 Leutnant
    18.10.1909 Oberleutnant
    20.11.1913 Hauptmann
    01.09.1922 Major
    01.04.1928 Oberstleutnant
    01.02.1931 Oberst
    01.10.1933 Major General
    01.08.1935 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    09.11.1939-01.05.1942 Velitel : Divize č. 155
    05.10.1942-01.05.1943 Velitel : Divize č. 405
    09.11.1939-01.05.1942 Commander : Division No. 155
    05.10.1942-01.05.1943 Commander : Division No. 405
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    foto: http://goo.gl/ZmBWl
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141419#458465Verze : 0
    MOD