Noack, Max

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 630 příspěvků vloženo, 2681 editováno a 302 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Noack, Max

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Noack Noack
    Jméno:
    Given Name:
    Max Max
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Max Noack
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    18.08.1879 Neuenkirchen /
    18.08.1879 Neuenkirchen /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1959 Berlín /
    DD.MM.1959 Berlin /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 156 Commander of the 156th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141423#458473Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Noack Noack
    Jméno:
    Given Name:
    Max Max
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Max Noack
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.11.1926 podplukovník
    01.10.1929 plukovník
    01.09.1940 Generálmajor
    01.12.1941 Generálporučík
    01.11.1926 Oberstleutnant
    01.10.1929 Oberst
    01.09.1940 Major General
    01.12.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    20.12.1939-15.08.1942 Velitel : Divize č. 156
    20.12.1939-15.08.1942 Commander : Division No. 156
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141423#458474Verze : 0
    MOD