Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 296 příspěvků vloženo, 1361 editováno a 287 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schacky auf Schönfeld, Siegmund von

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Schacky auf Schönfeld -
    Jméno:
    Given Name:
    Siegmund Siegmund
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Siegmund Michael Karl Georg von Schacky auf Schönfeld
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    baron Baron
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    06.01.1886 Mallersdorf /
    06.01.1886 Mallersdorf /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    28.11.1956 Mnichov /
    28.11.1956 Munich /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 165
    velitel: Divize č. 413
    Commander of the 165th Division
    Commander of the 413th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    foto: http://goo.gl/uyFdX
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141444#458524Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Schacky auf Schönfeld -
    Jméno:
    Given Name:
    Siegmund Siegmund
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Siegmund Michael Karl Georg von Schacky auf Schönfeld
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    09.03.1908 poručík
    30.11.1914 nadporučík
    17.02.1917 kapitán
    01.12.1928 major
    01.04.1933 podplukovník
    01.04.1935 plukovník
    01.08.1938 Generálmajor
    01.08.1941 Generálporučík
    09.03.1908 Leutnant
    30.11.1914 Oberleutnant
    17.02.1917 Hauptmann
    01.12.1928 Major
    01.04.1933 Oberstleutnant
    01.04.1935 Oberst
    01.08.1938 Major General
    01.08.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.05.1941-04.10.1942 Velitel : Divize č. 165
    04.10.1942-DD.11.1942 Velitel : 165. záložní divize
    DD.02.1943-01.02.1944 Velitel : 165. záložní divize
    27.07.1944-01.04.1945 Velitel : Divize č. 413

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.05.1941-04.10.1942 Commander : Division No. 165
    04.10.1942-DD.11.1942 Commander : 165th Reserve Division
    DD.02.1943-01.02.1944 Commander : 165th Reserve Division
    27.07.1944-01.04.1945 Commander : Division No. 413

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141444#458527Verze : 0
    MOD