Schlenther. Eugen

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 401 příspěvků vloženo, 1354 editováno a 441 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schlenther. Eugen

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schlenther Schlenther
    Jméno:
    Given Name:
    Eugen Eugen
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Eugen Schlenther
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    22.09.1877 Berlín /
    22.09.1877 Berlin /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    16.01.1959 Hannover /
    16.01.1959 Hannover /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 171 Commander of the 171st Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141447#458528Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schlenther Schlenther
    Jméno:
    Given Name:
    Eugen Eugen
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Eugen Schlenther
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.01.1899 poručík
    04.08.1909 nadporučík
    13.09.1912 kapitán
    18.04.1917 major
    10.11.1922 podplukovník
    01.02.1927 plukovník
    01.10.1937 Generálmajor
    01.04.1941 Generálporučík
    01.01.1899 Leutnant
    04.08.1909 Oberleutnant
    13.09.1912 Hauptmann
    18.04.1917 Major
    10.11.1922 Oberstleutnant
    01.02.1927 Oberst
    01.10.1937 Major General
    01.04.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    12.12.1939-01.10.1942 Velitel : Divize č. 171
    12.12.1939-01.10.1942 Commander : Division No. 171
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141447#458531Verze : 0
    MOD