Fischer, Kurt

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 375 příspěvků vloženo, 1215 editováno a 421 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fischer, Kurt

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fischer Fischer
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Fischer
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    16.08.1877 Berlín /
    16.08.1877 Berlin /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    08.01.1947 Wiesbaden /
    08.01.1947 Wiesbaden /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 172 Commander of the 172nd Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    foto: http://goo.gl/KFJLp
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141469#458563Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fischer Fischer
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Fischer
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    20.07.1897 poručík
    15.06.1907 nadporučík
    23.05.1911 kapitán
    28.12.1916 major
    01.09.1921 podplukovník
    01.02.1926 plukovník
    01.04.1929 Generálmajor
    01.02.1941 Generálporučík
    20.07.1897 Leutnant
    15.06.1907 Oberleutnant
    23.05.1911 Hauptmann
    28.12.1916 Major
    01.09.1921 Oberstleutnant
    01.02.1926 Oberst
    01.04.1929 Major General
    01.02.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    23.12.1939-31.12.1942 Velitel : Divize č. 172
    23.12.1939-31.12.1942 Commander : Division No. 172
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    geocities.com
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    foto: http://goo.gl/KFJLp
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141469#458564Verze : 0
    MOD