Guhl, Konrad

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 385 příspěvků vloženo, 1142 editováno a 346 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Guhl, Konrad

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Guhl Guhl
    Jméno:
    Given Name:
    Konrad Konrad
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Konrad Guhl
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    17.07.1870 Neisse /
    17.07.1870 Neisse /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    24.10.1944 Míšeň /
    24.10.1944 Meißen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 174 Commander of the 174th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141471#458566Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Guhl Guhl
    Jméno:
    Given Name:
    Konrad Konrad
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Konrad Guhl
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    20.09.1890 poručík
    24.05.1898 nadporučík
    12.09.1902 kapitán
    01.10.1912 major
    18.08.1917 podplukovník
    18.12.1920 plukovník
    01.11.1923 Generálmajor
    01.02.1941 Generálporučík
    20.09.1890 Leutnant
    24.05.1898 Oberleutnant
    12.09.1902 Hauptmann
    01.10.1912 Major
    18.08.1917 Oberstleutnant
    18.12.1920 Oberst
    01.11.1923 Major General
    01.02.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    10.06.1940-01.04.1942 Velitel : Divize č. 174
    10.06.1940-01.04.1942 Commander : Division No. 174
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141471#458567Verze : 0
    MOD