Wolff, Kurt

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 448 příspěvků vloženo, 1256 editováno a 419 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Wolff, Kurt

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Wolff Wolff
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Wolff
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    26.07.1886 Gumbinnen /
    26.07.1886 Gumbinnen /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    28.09.1971
    28.09.1971
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel Divize č. 428
    velitel: Divize č. 190
    Commander of the 428th Division
    Commander of the 190th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    forum.axishistory.com
    foto: http://goo.gl/MUkiL
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141482#458594Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Wolff Wolff
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Wolff
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.04.1934 podplukovník
    01.04.1936 plukovník
    01.02.1941 Generálmajor
    01.01.1943 Generálporučík
    01.04.1934 Oberstleutnant
    01.04.1936 Oberst
    01.02.1941 Major General
    01.01.1943 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    22.10.1939-07.02.1940 Velitel : Divize ke zvláštnímu použití 428
    10.06.1940-15.04.1942 Velitel : Divize č. 190
    22.10.1939-07.02.1940 Commander : 428th Special Purpose Division
    10.06.1940-15.04.1942 Commander : Division No. 190
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    forum.axishistory.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141482#458595Verze : 0
    MOD