Hüttmann, Adolf

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 378 příspěvků vloženo, 1228 editováno a 421 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hüttmann, Adolf

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hüttmann Hüttmann
    Jméno:
    Given Name:
    Adolf Adolf
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Adolf Hüttmann
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    26.06.1875 Hannover /
    26.06.1875 Hannover /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    29.10.1969 Goslar /
    29.10.1969 Goslar /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 405 Commander of the 405th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141562#458823Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hüttmann Hüttmann
    Jméno:
    Given Name:
    Adolf Adolf
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Adolf Hüttmann
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1895 poručík
    22.04.1905 nadporučík
    27.01.1912 kapitán
    18.04.1918 major
    01.02.1924 podplukovník
    01.01.1929 plukovník
    01.08.1940 Generálmajor
    01.07.1941 Generálporučík
    18.08.1895 Leutnant
    22.04.1905 Oberleutnant
    27.01.1912 Hauptmann
    18.04.1918 Major
    01.02.1924 Obertleutnant
    01.01.1929 Oberst
    01.08.1940 Major General
    01.07.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    16.09.1939-07.12.1939 Velitel : Velitelství armádní týlové oblasti 591
    07.12.1939-31.03.1940 Velitel : Hlavní polní velitelství 591
    16.09.1939-07.12.1939 Commander : 591st Army Rear Area Command
    07.12.1939-31.03.1940 Commander : 591st High Field Command
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141562#458824Verze : 0
    MOD