Krocker, Victor

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Krocker, Victor

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Krocker Krocker
    Jméno:
    Given Name:
    Victor Victor
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Victor Krocker
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    14.08.1888 Frankfurt nad Odrou /
    14.08.1888 Frankfurt an der Oder /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    12.08.1959 Bonn /
    12.08.1959 Bonn /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141578#458850Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Krocker Krocker
    Jméno:
    Given Name:
    Victor Victor
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Victor Krocker
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    19.03.1908 Leutnant
    25.02.1915 Oberleutnant
    16.09.1917 Hauptmann
    01.11.1930 Major
    01.05.1936 Oberstleutnant
    01.03.1936 Oberst
    01.01.1939 Generálmajor
    01.12.1941 Generálporučík
    19.03.1908 Leutnant
    25.02.1915 Oberleutnant
    16.09.1917 Hauptmann
    01.11.1930 Major
    01.05.1936 Oberstleutnant
    01.03.1936 Oberst
    01.01.1939 Major General
    01.12.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    26.08.1939-11.10.1939 Velitel : Velitelství letectva Skupiny armád Sever
    12.10.1939-25.10.1939 Velitel : Velitelství letectva Skupiny armád B
    26.08.1939-11.10.1939 Commander : Air Force Command of the Army Group North
    12.10.1939-25.10.1939 Commander : Air Force Command of the Army Group B
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 2. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 2nd Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 2. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Vyznamenání za dlouholetou službu (Wehrmacht) 25 let
    Long Service Medal (Wehrmacht) 25 Years
    Dienstauszeichnung (Wehrmacht) 25 Jahre
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141578#458851Verze : 0
    MOD