Krüger, Ernst

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 438 příspěvků vloženo, 1239 editováno a 472 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Krüger, Ernst

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Krüger Krueger
    Jméno:
    Given Name:
    Ernst Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ernst Krüger
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    03.01.1891 Gut Birkhorst /
    03.01.1891 Gut Birkhorst /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    25.03.1953 Hamburg /
    25.03.1953 Hamburg /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141587#458866Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Krüger Krueger
    Jméno:
    Given Name:
    Ernst Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ernst Krüger
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.03.1910 Leutnant
    18.12.1914 Oberleutnant
    01.01.1922 Rittmeister
    01.07.1934 Major
    01.04.1936 Oberstleutnant
    01.08.1938 Oberst
    01.06.1941 Generálmajor
    01.06.1943 Generálporučík
    01.03.1910 Leutnant
    18.12.1914 Oberleutnant
    01.01.1922 Rittmeister
    01.07.1934 Major
    01.04.1936 Oberstleutnant
    01.08.1938 Oberst
    01.06.1941 Major General
    01.06.1943 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.10.1936-31.10.1937 Velitel : Průzkumná skupina 114
    01.10.1937-31.07.1938 Velitel : Průzkumná skupina 14
    01.08.1938-31.10.1938 Velitel : Průzkumná skupina 14
    01.11.1938-25.08.1939 Velitel : Průzkumná skupina 12
    26.08.1939-20.10.1939 Velitel : Velitelství letectva 5. armády
    13.10.1939-14.08.1941 Velitel : Velitelství letectva 12. armády
    01.06.1941-14.08.1941 Velitel : Velitelství letectva 12. armády
    01.10.1936-31.10.1937 Commander : 114th Reconnaissance Group
    01.10.1937-31.07.1938 Commander : 14th Reconnaissance Group
    01.08.1938-31.10.1938 Commander : 14th Reconnaissance Group
    01.11.1938-25.08.1939 Commander : 12th Reconnaissance Group
    26.08.1939-20.10.1939 Commander : Air Force Command of the 5th Army
    13.10.1939-14.08.1941 Commander : Air Force Command of the 12th Army
    01.06.1941-14.08.1941 Commander : Air Force Command of the 12th Army
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141587#458868Verze : 0
    MOD