Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 316 příspěvků vloženo, 1274 editováno a 310 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Puttkammer, Alfred von

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Puttkammer von Puttkammer
    Jméno:
    Given Name:
    Alfred Alfred
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Alfred von Puttkammer
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    05.04.1882 Prenzlau /
    05.04.1882 Prenzlau /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    29.08.1946 Bad Warmbrunn /
    29.08.1946 Bad Warmbrunn /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 408 Commander of the 408th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141592#458878Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Puttkammer von Puttkammer
    Jméno:
    Given Name:
    Alfred Alfred
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Alfred von Puttkammer
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1903 poručík
    18.08.1912 nadporučík
    28.11.1914 kapitán
    01.03.1926 major
    01.02.1931 podplukovník
    01.04.1933 plukovník
    01.04.1936 Generálmajor
    01.08.1939 Generálporučík
    18.08.1903 Leutnant
    18.08.1912 Oberleutnant
    28.11.1914 Harptmann
    01.03.1926 Major
    01.02.1931 Oberstleutnant
    01.04.1933 Oberst
    01.04.1936 Major General
    01.08.1939 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    10.09.1939-19.01.1942 Velitel : Velitelství armádní týlové oblasti 585
    01.10.1942-20.11.1943 Velitel : Divize č. 408

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    10.09.1939-19.01.1942 Commander : 585th Army Rear Area Command
    01.10.1942-20.11.1943 Commander : Division No. 408

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141592#458879Verze : 0
    MOD