Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 392 příspěvků vloženo, 1611 editováno a 333 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Pichler, Ferdinand

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Pichler Pichler
    Jméno:
    Given Name:
    Ferdinand Ferdinand
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ferdinand Pichler
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    29.06.1881 Wels /
    29.06.1881 Wels /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1960 Vídeň
    DD.MM.1960 Vienna
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 417 Commander of the 417th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    foto: http://goo.gl/xHxi8
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141605#458926Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Pichler Pichler
    Jméno:
    Given Name:
    Ferdinand Ferdinand
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ferdinand Pichler
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.11.1901 poručík
    01.05.1908 nadporučík
    01.08.1914 kapitán
    DD.MM.RRRR major
    01.01.1921 podplukovník
    01.11.1930 plukovník
    01.08.1933 generálmajor (Bundesheer)
    01.04.1939 Generálmajor
    01.06.1941 Generálporučík
    01.11.1901 Leutnant
    01.05.1908 Oberleutnant
    01.08.1914 Hauptmann
    DD.MM.RRRR Major
    01.01.1921 Oberstleutnant
    01.11.1930 Oberst
    01.08.1933 Generalmajor (Bundesheer)
    01.04.1939 Major General
    01.06.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    25.10.1939-01.05.1942 Velitel : Divize ke zvláštnímu použití 417

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    25.10.1939-01.05.1942 Commander : 417th Special Purpose Division

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141605#458928Verze : 0
    MOD