Kropff, Helmuth von

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 455 příspěvků vloženo, 1321 editováno a 488 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kropff, Helmuth von

generálmajor

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Kropff von Kropff
    Jméno:
    Given Name:
    Helmuth Helmuth
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Helmuth von Kropff
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálmajor Major General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    31.01.1888 Saarburg /
    31.01.1888 Saarburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    26.04.1946 Berlín /
    26.04.1946 Berlin /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 421
    velitel: 399. pěší divize
    Commander of the 421st Division
    Commander of the 399th Infantry Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141606#458929Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Kropff von Kropff
    Jméno:
    Given Name:
    Helmuth Helmuth
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Helmuth von Kropff
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1908 poručík
    28.11.1914 nadporučík
    18.04.1916 kapitán
    25.09.1919 kapitán (policie)
    13.07.1921 major (policie)
    09.11.1933 podplukovník (policie)
    01.04.1934 plukovník (policie)
    15.10.1935 plukovník
    01.03.1939 Generálmajor
    18.08.1908 Leutnant
    28.11.1914 Oberleutnant
    18.04.1916 Hauptmann
    25.09.1919 Hauptmann der Polizei
    13.07.1921 Major der Polizei
    09.11.1933 Oberstleutnant der Polizei
    01.04.1934 Oberst der Polizei
    15.10.1935 Oberst (Heer)
    01.03.1939 Major General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    26.10.1939-08.11.1939 Velitel : Velitelství armádní týlové oblasti 501
    08.11.1939-15.03.1940 Velitel : Divize ke zvláštnímu použití 421
    15.03.1940-08.08.1940 Velitel : 399. pěší divize
    26.10.1939-08.11.1939 Commander : 501st Army Rear Area Command
    08.11.1939-15.03.1940 Commander : 421st Special Purpose Division
    15.03.1940-08.08.1940 Commander : 399th Infantry Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141606#458931Verze : 0
    MOD