Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 393 příspěvků vloženo, 1621 editováno a 334 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Mälzer, Kurt

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Mälzer Mälzer
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Mälzer
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    02.08.1894 Altenburg /
    02.08.1894 Altenburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    24.03.1952 Werl /
    24.03.1952 Werl /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141616#458945Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Mälzer Mälzer
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Mälzer
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    29.09.1915 Leutnant
    01.02.1925 Oberleutnant
    01.07.1929 Rittmeister
    01.12.1934 Major
    01.10.1936 Oberstleutnant
    01.01.1939 Oberst
    01.10.1941 Generálmajor
    01.10.1943 Generálporučík
    29.09.1915 Leutnant
    01.02.1925 Oberleutnant
    01.07.1929 Rittmeister
    01.12.1934 Major
    01.10.1936 Oberstleutnant
    01.01.1939 Oberst
    01.10.1941 Major General
    01.10.1943Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    15.03.1937-31.03.1938 Velitel : I. skupina Bombardovací eskadry 255

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    15.03.1937-31.03.1938 Commander : 1st Group of the 255th Bomber Wing

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Vyznamenání za dlouholetou službu (Wehrmacht) 25 let
    Long Service Medal (Wehrmacht) 25 Years
    Dienstauszeichnung (Wehrmacht) 25 Jahre
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141616#458947Verze : 0
    MOD