Schreiber, Kurt

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 381 příspěvků vloženo, 1248 editováno a 426 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schreiber, Kurt

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schreiber Schreiber
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Schreiber
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    01.04.1875 Bad Schwalbach /
    01.04.1875 Bad Schwalbach /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    27.05.1964 Göttingen /
    27.05.1964 Göttingen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 430 Commander of the 430th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    foto: http://goo.gl/vVNpV
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141638#458997Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schreiber Schreiber
    Jméno:
    Given Name:
    Kurt Kurt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Kurt Schreiber
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.01.1899 poručík
    22.04.1905 nadporučík
    27.01.1911 kapitán
    27.01.1917 major
    01.05.1922 podplukovník
    01.02.1927 plukovník
    31.01.1931 Generálmajor
    01.02.1941 Generálporučík
    01.01.1899 Leutnant
    22.04.1905 Oberleutnant
    27.01.1911 Hauptmann
    27.01.1917 Major
    01.05.1922 Oberstleutnant
    01.02.1927 Oberst
    31.01.1931 Major General
    01.02.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    24.10.1939-01.12.1939 Velitel : Pěší divize ke zvláštnímu použití 430
    01.12.1939-10.05.1940 Velitel : Hlavní polní velitelství 570
    24.10.1939-01.12.1939 Commander : 430th Special Purpose Infantry Division
    01.12.1939-10.05.1940 Commander : 540th High Field Command
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141638#458998Verze : 0
    MOD