Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 391 příspěvků vloženo, 1582 editováno a 327 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Zimmermann, Emil

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Zimmermann Zimmermann
    Jméno:
    Given Name:
    Emil Emil
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Emil Zimmermann
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    29.11.1876 Stuttgart /
    29.11.1876 Stuttgart /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1952 Villingen /
    DD.MM.1952 Villingen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 431 Commander of the 431st Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141640#459001Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Zimmermann Zimmermann
    Jméno:
    Given Name:
    Emil Emil
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Emil Zimmermann
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.04.1924 plukovník
    01.10.1935 Generálmajor
    01.04.1941 Generálporučík
    01.04.1924 Oberst
    01.10.1935 Major General
    01.04.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    20.10.1939-25.10.1939 Velitel : Divize ke zvláštnímu použití 431
    01.12.1939-01.10.1941 Velitel : Divize ke zvláštnímu použití 431

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    20.10.1939-25.10.1939 Commander : 431st Special Purpose Division
    01.12.1939-01.10.1941 Commander : 431st Special Purpose Division

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141640#459002Verze : 0
    MOD