Schwerin, Manfred von

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 670 příspěvků vloženo, 2886 editováno a 322 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schwerin, Manfred von

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Schwerin von Schwerin
    Jméno:
    Given Name:
    Manfred Manfred
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto Ludwig Manfred von Schwerin
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    06.05.1881 Züllichau /
    06.05.1881 Züllichau /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    21.06.1943 Freiburg im Breisgau /
    21.06.1943 Freiburg im Breisgau /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 431 Vummander of the 431st Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141649#459013Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Schwerin von Schwerin
    Jméno:
    Given Name:
    Manfred Manfred
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto Ludwig Manfred von Schwerin
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.06.1901 poručík
    10.06.1910 nadporučík
    19.06.1914 kapitán
    20.03.1922 major
    01.02.1928 podplukovník
    01.11.1930 plukovník
    01.06.1940 Generálmajor
    01.06.1941 Generálporučík
    22.06.1901 Leutnant
    10.06.1910 Oberleutnant
    19.06.1914 Hauptmann
    20.03.1922 Major
    01.02.1928 Oberstleutnant
    01.11.1930 Oberst
    01.06.1940 Major General
    01.06.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.07.1940-22.12.1940 Velitel : Velitelství armádní týlové oblasti 590
    01.10.1941-DD.02.1943 Velitel : Divize ke zvláštnímu použití 431
    01.07.1940-22.12.1940 Commander : 590th Army Rear Area Command
    01.10.1941-DD.02.1943 Commander : 431st Special Purpose Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.1918
    Pour le Mérite
    Pour le Mérite
    Pour le Mérite
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141649#459014Verze : 0
    MOD