Schilling, Otto

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 453 příspěvků vloženo, 1319 editováno a 487 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Schilling, Otto

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schilling Schilling
    Jméno:
    Given Name:
    Otto Otto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto Schilling
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    04.12.1892 Berlín /
    04.12.1892 Berlin /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1982 Bad Oeynhausen /
    DD.MM.1982 Bad Oeynhausen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 452
    velitel: 182. záložní divize
    Commander of the 462nd Division
    Commander of the 182nd Reserve Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141675#459058Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Schilling Schilling
    Jméno:
    Given Name:
    Otto Otto
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Otto Schilling
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    05.08.1914 poručík
    18.12.1917 nadporučík
    DD.MM.1920 kapitán
    01.10.1935 major
    01.01.1937 podplukovník
    01.12.1939 plukovník
    01.12.1942 Generálmajor
    01.10.1944 Generálporučík
    05.08.1914 Leutnant
    18.12.1917 Oberleutnant
    DD.MM.1920 Hauptmann
    01.10.1935 Major
    01.01.1937 Oberstleutnant
    01.12.1939 Oberst
    01.12.1942 Major General
    01.10.1944 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    05.10.1942-15.10.1942 Velitel : Divize Nancy
    15.10.1942-05.12.1942 Velitel : Divize č. 462
    05.12.1942-25.03.1944 Velitel : 182. záložní divize
    05.10.1942-15.10.1942 Commander : Division Nancy
    15.10.1942-05.12.1942 Commander : Division No. 462
    05.12.1942-25.03.1944 Commander : 182nd Reserve Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    07.03.1942
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141675#459060Verze : 0
    MOD