Massow, Gerd von

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 570 příspěvků vloženo, 2270 editováno a 324 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Massow, Gerd von

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Massow von Massow
    Jméno:
    Given Name:
    Gerd Gerd
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Gerd von Massow
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    13.09.1896 Hadersleben /
    13.09.1896 Hadersleben /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    29.06.1967 Bad Pyrmont /
    29.06.1967 Bad Pyrmont /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141676#459059Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Massow von Massow
    Jméno:
    Given Name:
    Gerd Gerd
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Gerd von Massow
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    04.10.1914 Leutnant
    01.04.1925 Oberleutnant
    18.07.1930 Hauptmann
    01.04.1935 Major
    01.04.1937 Oberstleutnant
    01.10.1939 Oberst
    01.04.1943 Generálmajor
    20.04.1945 Generálporučík
    04.10.1914 Leutnant
    01.04.1925 Oberleutnant
    18.07.1930 Hauptmann
    01.04.1935 Major
    01.04.1937 Oberstleutnant
    01.10.1939 Oberst
    01.04.1943 Major General
    20.04.1945 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.05.1939-31.03.1940 Velitel : Stíhací eskadra 2
    01.05.1939-31.03.1940 Commander : 2nd Fighter Wing
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Vyznamenání za dlouholetou službu (Wehrmacht) 25 let
    Long Service Medal (Wehrmacht) 25 Years
    Dienstauszeichnung (Wehrmacht) 25 Jahre
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141676#459063Verze : 0
    MOD