Demoll, Eugen

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 410 příspěvků vloženo, 1151 editováno a 454 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Demoll, Eugen

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Demoll Demoll
    Jméno:
    Given Name:
    Eugen Eugen
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Eugen Demoll
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    20.08.1881 Kenzingen /
    20.08.1881 Kenzingen /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    28.12.1969 Pöcking /
    28.12.1969 Pöcking /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 201. zajišťovací divize
    velitel: Divize č. 463
    Commander of the 201st Security Division
    Commander of the 463rd Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141681#459066Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Demoll Demoll
    Jméno:
    Given Name:
    Eugen Eugen
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Eugen Demoll
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.01.1902 poručík
    22.03.1914 nadporučík
    05.09.1914 kapitán
    01.02.1920 kapitán (policie)
    01.05.1920 major (policie)
    01.04.1929 podplukovník (policie)
    01.02.1932 plukovník (policie)
    01.10.1935 plukovník
    01.06.1941 Generálmajor
    01.11.1942 Generálporučík
    27.01.1902 Leutnant
    22.03.1914 Oberleutnant
    05.09.1914 Hauptmann
    01.02.1920 Hauptmann der Polizei
    01.05.1920 Major der Polizei
    01.04.1929 Oberstleutnant der Polizei
    01.02.1932 Oberst der Polizei
    01.10.1935 Oberst des Heeres
    01.06.1941 Major General
    01.11.1942 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.10.1942-01.05.1943 Velitel : Divize č. 463
    01.10.1942-01.05.1943 Commander : Division No. 463
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141681#459067Verze : 0
    MOD