Döhla, Heinrich

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 390 příspěvků vloženo, 1061 editováno a 429 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Döhla, Heinrich

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Döhla Döhla
    Jméno:
    Given Name:
    Heinrich Heinrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Heinrich Döhla
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    -
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    03.11.1881 Mnichov /
    03.11.1881 Munich /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    14.07.1946 Stuttgart /
    14.07.1946 Stuttgart /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 537 Commander of the 537th Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141692#459091Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Döhla Döhla
    Jméno:
    Given Name:
    Heinrich Heinrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Heinrich Döhla
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    28.10.1902 poručík
    01.03.1911 nadporučík
    16.12.1914 kapitán
    18.10.1919 kapitán (policie)
    20.12.1920 major (policie)
    01.02.1929 podplukovník (policie)
    01.02.1931 plukovník (policie)
    01.06.1933 generálmajor
    01.08.1935 Generálmajor
    01.02.1941 Generálporučík
    28.10.1902 Leutnant
    01.03.1911 Oberleutnant
    16.12.1914 Hauptmann
    18.10.1919 Hauptmann der Polizei
    20.12.1920 Major der Polizei
    01.02.1929 Oberstleutnant der Polizei
    01.02.1931 Oberst der Polizei
    01.06.1933 Generalmajor der Polizei
    01.08.1935 Major General
    01.02.1941 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    09.12.1939-09.12.1940 Velitel : Divize ke zvláštnímu použití 537
    01.02.1941-24.07.1943 Velitel : Velitelství armádní týlové oblasti 553
    09.12.1939-09.12.1940 Commander : 537th Special Purpose Division
    01.02.1941-24.07.1943 Commander : 553rd Army Rear Area Command
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141692#459092Verze : 0
    MOD