Müller, Erich

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 381 příspěvků vloženo, 1249 editováno a 426 zmoderováno. Statistiky
22.9.2018 - Praha - Sraz k 20. narozeninam valka.cz | Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Müller, Erich

generálporučík

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Müller Müller
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Müller
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generálporučík Lieutenant General
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    24.11.1889 Halle an der Saale /
    24.11.1889 Halle an der Saale /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.1960
    DD.MM.1960
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Divize č. 603 Commander of the 603rd Division
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    http://www.lexikon-deutschegenerale.de/m_dd1.html
    foto: http://goo.gl/p8zR5
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141705#459115Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Müller Müller
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Müller
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.05.1934 podplukovník
    01.08.1936 plukovník
    01.06.1940 Generálmajor
    01.06.1942 Generálporučík
    01.05.1934 Oberstleutnant
    01.08.1936 Oberst
    01.06.1940 Major General
    01.06.1942 Lieutenant General
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    19.11.1940-01.09.1943 Velitel : 319. pěší divize
    01.06.1941-01.09.1943 Velitel : Velitelství Normanské ostrovy
    DD.07.1944-DD.08.1944 Velitel : 353. pěší divize
    12.08.1944-14.10.1944 Velitel : Hlavní polní velitelství 603
    14.10.1944-08.05.1945 Velitel : Divize ke zvláštnímu použití 603
    19.11.1940-01.09.1943 Commander : 319th Infantry Division
    01.06.1941-01.09.1943 Commander : Command Channel Islands
    DD.07.1944-DD.08.1944 Commander : 353rd Infantry Division
    12.08.1944-14.10.1944 Commander : 603rd High Field Command
    14.10.1944-08.05.1945 Commander : 603rd Special Purpose Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    25.04.1943
    - Německý kříž stříbrný
    German Cross Silver
    Deutsche Kreuz in Silber
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com


    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/141705#459117Verze : 0
    MOD